Firma Project and Production Grzegorz Uryga powstała w 1994r. jako rozszerzenie działalności firmy rodzinnej Z.P.U. Uryga, która miała wykonywać elementy seryjne na potrzeby rożnych klientów. Tak się złożyło że były to firmy z branży automotive. Dlatego rozwój firmy został nakierowany by sprostać wymaganiom klientów właśnie z tej branży.

W 2004 uzyskała certyfikat zarządzania jakością ISO 9001 który jest utrzymywany do tej pory. Zajmujemy się wytwarzaniem elementów mało i średnio seryjnych na prasach o nacisku do 250 T. Posiadamy własną narzędziownie i większość elementów przez nas produkowanych powstaje na przyrządach przez nas zaprojektowanych i wykonanych. Nasi klienci pochodzą z różnych branż ale mają wspólny mianownik – jest nim potrzeba wykonywania elementów metodami obróbki plastycznej i spawania.

Produkcja elementów tłoczonych

Do realizacji elementów firma wykorzystuje maszyny: prasy mimośrodowe, prasy hydrauliczne, przyrządy specjalne. Do wytwarzania oprzyrządowania używamy frezarki, tokarki, szlifierki, elektrodrążarki. Dokumentacje - odczytujemy większość plików z rożnych systemów.Max. gabaryty 400x600x400 [mm]
Używane wykrojniki 1000x600x600 [mm]

Produkujemy części dla budownictwa, przemysłu spożywczego oraz przemysłu samochodowego
Oprócz realizacji elementów z własnych projektów produkujemy również części z projektów zleconych.
Niezbędną dokumentację (projekt) można przesłać w formie rysunku technicznego zarówno metodą tradycyjną [na papierze] jak również elektronicznie w plikach rozpoznawalnych przez programy:AutoCad.

Nasze Certyfikaty